Ale Electronics A.Ş.

Ale Electronics, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübesi ile otomotiv sektörü başta olmak üzere, havacılık sektörü, raylı sistemler sektörü ve enerji sektörü için arge desteği sağlamak başta olmak üzere, geliştirilen ürünlerin test süreçlerinin yönetimi, sahaya uygun düzenlemeleri ve benchmarking hizmeti olmak üzere elektronik anlamda bir çok çözüm sunmaktadır.

Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız

Şirketimiz ;

Onlarca farklı ürün tipinde düşük tahmin oranıyla teknolojinin ihtiyaç duyduğu ürünleri üretiyor, test sürecinin kısaltılması ve faydalı olanı hemen hizmete alma hizmetlerimizle zaman kazandırıyoruz. Düşünceden gerçeğe dönüşen yatırım ve üretim maliyetlerini azaltan yüksek teknoloji üretiminde eşsiz bir kaynak sağlayıcıyız. Uzman mühendisleri ve donanımlı teknik personelleri ile elektronik kart üretimi, elektronik kart tasarımı, elektronik kart dizgisi ve PCB temini, müşteri odaklı yazılım geliştirme çözümleri sunmaktadır.

Geniş tedarik ağı sayesinde yarı iletken aktif, pasif, elektromekanik devre elemanları tedariği, gelişen teknoloji ile beraber her gün gelişen elektronik sektörünü yakından takip eder ve tasarımlarını güncel tutarak, müşterilerine en güncel çözünleri sunmayı kendine hedef edinmiştir.İş ortaklarının ihtiyaçlarını analiz edip bu doğrultuda çalışma stratejilerimizi belirliyor ve problemlerinize en etkili çözümü sunuyoruz.

REFERANSLAR

TOP